شرایط و قوانین سایت دستیار

سردبیر

۱۳۹۸ مرداد ۱۳

قبل استفاده از خدمات سایت شما می بایستی شرایط زیر را پذیرفته و مطالعه کرده باشید 

1- سامانه دستیار بستری به منظور ارائه محتوای دیجیتال طراحان و تولید کنندگان محتوا میباشد , هریک از محصولات ارائه شده توسط یک منتشر کننده خاص (شخص سوم) در سایت منتشر شده و توسط مدیران سامانه دستیار بررسی شده و سلامت آنها از لحاظ مادی و معنوی و قوانین جمهوری اسلامی ایران تائید شده و در دسترس عموم قرار میگیرد .

2-برخی از محصولات با توجه به نظر و درخواست منتشر کننده به صورت رایگان و برخی نیز به صورت پولی در سایت ارائه میشوند و کاربران میتوانند محصولات رایگان را بدون پرداخت هیچ هزینه ای به سامانه و منتشر کننده دانلود و استفاده کنند و در خصوص محصولات پولی میبایست قبل از دانلود فایلها هزینه تعیین شده را به صورت آنلاین در سامانه پرداخت کرده و لینک دانلود فایلها را دریافت نماید .

3- دانلود و استفاده از فایل ها نیازمند کوچکی تبحراست که ما در دستیار همواره سعی کرده ایم این موارد را در سایت به زبان ساده آموزش دهیم، لذا چنانچه شما در این زمینه اطلاعات کافی ندارید، قبل از دانلود هر فایلی راهنمایی هایی این صفحه را بخوانید.

4- فایل هایی که برای دانلود قرار داده شده است چندین بار تست شده است ولی احتمال دارد بنا به اتفاقات و خطاهایی که در سخت افزار یا نرم افزار های نگهداری فایل ها صورت می پذیرید در طول مدت زمان دچار آسیب شوند در اینگونه موارد مدیر دستیار را مطلع سازید تا نسبت به اصلاح آنها اقدام نماییم .

4- کلیه حقوق مادی و معنوی و تجاری فایل ها که بر روی سایت قرار می گیرند متعلق به پدید آورنده های آن (منتشر کننده های آن) می باشد .

5-دستیار با هدف دستیابی کاربران ایرانی به محتواهایی که به دلیل مشکل عدم دسترسی و یا تحریم ها قابل دسترس و تهییه نیستند اقدام به انتشار برخی از آنها نموده , در همین راستا چنانچه شما از محتوای پولی به هر نحو استفاده تجاری یا شخصی می کنید برای حمایت از صاحب اثر ملزم هستید ، آن را از صاحب اثر به صورت رسمی خریداری نمایید.

6- در رابطه با استفاده از محتواهایی که شامل قانون کپی رایت بین المللی می باشد، کاربران موظف به استفاده از آنها بر اساس قوانین کشور محل سکونت خود هستند و همچنین کاربرانی که جنبه شرعی آن برایشان حائز اهمیت است باید مطابق فتوای مرجع تقلید خود عمل نمایند.

7- دستیار صرفاً معرفی و منتشر کننده محتوا می باشد و مسئولیتی در رابطه با عملکرد و پشتیبانی آن ندارد، به عنوان مثال اگر نرم افزاری دانلود و استفاده نمودید و عملکرد آن دارای اشکال هست شرکت تولید کننده آن مسئول پشتیبانی عملکرد نرم افزار هست و توجه داشته باشید تا زمانی که شما نرم افزاری را به صورت رسمی از تولید کننده خریداری نکرده باشید امکان استفاده از خدمات پشتیبانی را نخواهید داشت به همین دلیل چنانچه از نرم افزاری در مکان هایی که با داده های مهم سر و کار دارند قرار است استفاده کنید، برای بهره مندی از خدمات پشتیبانی در مواقع ضروری و همچنین دریافت منظم آپدیت های نرم افزار (که با هدف رفع اشکال ارائه می شوند) حتماً باید آن را به صورت رسمی به همراه آبونماه پشتیبانی مشخص شده از تولید کننده خریداری کنید همچنین از اطلاعات مهم خود قبل از استفاده از هر نرم افزاری حتما نسخه پشتیبان تهیه کنید.

8- مسئولیت استفاده به هر نحو از محتوا های سایت به عهده دریافت کننده می باشد و دستیار مسئولیتی در رابطه با اینکه اشخاص برای چه هدفی از آن استفاده کرده اند ندارد.

9- مسئولیت خدمات و سایت های معرفی شده در بنر های تبلیغاتی درج شده در سایت بر عهده مدیران سایت مقصد بنر تبلیغاتی می باشد و چنانچه شما قصد خرید کالا و استفاده از خدمات سایت های تبلیغ شده را دارید باید ابتدا اطمینان لازم را کسب کنید.

10- سایت دستیار به هیچ سازمان، نهاد و تشكل عمومی، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و به صورت خصوصی اداره می شود و تمام حقوق مادی و معنوی محتوای تولید شده توسط سایت محفوظ است.

شرایط استفاده و نحوه کارکرد وب سایت، ممکن است در هر زمان مورد تجدید نظر مدیران قرار گیرد و شما مقید و متعهد به پیروی از چنین تجدید نظرهایى هستید , بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط جارى در زمان جاری مطلع شوید.